Стаття - Новини - Прес-служба - Дніпроспецсталь
Українська версіяРусская версияEnglish versionПошукМапа сайту
Стаття - Новини - Прес-служба - Дніпроспецсталь
КомпанияСоциальная ответственностьПродажиЗакупкиПресс-служба
Новини
Виставки та конференції
Корпоративне видання "Электрометаллург"
Інформаційні матеріали
РікМісяць
2022
2021
Січень
Лютий
Березень
Квітень
Травень
Червень
Липень
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень

Листопад 15
Ювілей святкує Цех випробувань

15 листопада 55-річчя відзначає колектив цеху випробувань Дніпроспецсталі. Ось вже більше півстоліття проби кожної плавки проходять тут найбільш ретельні перевірки.

На ділянці механічної обробки з сотен щоденних проб виготовляються зразки, які потім проходять механічні, металографічні випробування. Цех обладнаний передовим високотехнологічним устаткуванням, аналогів якому в Україні нема. Але все ж головна цінність підрозділу, як і всього Підприємства – його колектив, де кожний прагне нових знань, підвищення свого професійного рівня, вкладає душу у виконання своїх щоденних обв’язків, оскільки знає: йому довірено свята святих – контроль якості. Саме він відповідає за те, щоб добре ім`я Дніпроспецсталі і в подальшому асоціювалося з наукоємними технологіями, прогресивними технічними рішеннями, конкурентоздатною металопродукцією.

Вітаємо працелюбний, відповідальний та дружній колектив заводських випробувачів. Дякуємо за професіоналізм та відповідальне ставлення до своїх обв’язків. Невичерпної Вам енергії, оптимізму та життєлюбності, міцного здоров`я, добробуту, взаєморозуміння!

Chehispitaniy_ybilei