Стаття - Новини КСВ - Соціальна відповідальність - Дніпроспецсталь
Українська версіяРусская версияEnglish versionПошукМапа сайту
Стаття - Новини КСВ - Соціальна відповідальність - Дніпроспецсталь
КомпаніяСоціальна відповідальністьПродажіЗакупівліПрес-служба
Соціальний захист
Здоров`я та відпочинок
Екологія
Новини КСВ
Персонал
Контактна інформація
РікМісяць
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Січень
Лютий
Березень
Квітень
Травень
Червень
Липень
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень
Жовтень 22
Дніпроспецсталь підтримала свято спорту

marafon

Запорізький напівмарафон, що пройшов в цьому році вже втретє, зібрав понад 2 тисячі учасників. Палац культури Дніпроспецсталь розмістив головну сцену і екран, на якому транслювався хід змагань. На нього виводилася не тільки довідкова інформація, а й картинка зі стаціонарних відеокамер і квадрокоптерів, які супроводжували учасників на всьому протязі їх маршруту.

marafon1

Після урочистого відкриття, учасників та гостей чекала ранкова гімнастика, а потім – підготовка до старту. Тут зустрілися бігуни з Білорусі, Словаччини, США, Німеччини, Туреччини, Індонезії. А також наші земляки з усіх регіонів країни. Багато з них – професійні спортсмени, чемпіони України, Європи та світу, володарі олімпійських ліцензій. Але більшість, звичайно, прості городяни, які люблять спорт і намагаються активно проводити своє дозвілля.

marafon2

Серед учасників наші колеги – заступник Директора з економіки та бюджетів фінансово-економічної служби Підприємства Сергій Барабаш, відомий своєю активною спортивною позицією. В марафоні він брав участь вже не перший рік, і кожен раз покращував особистий результат.

Запрошуємо колег наступного року до корпоративного забігу.