Газета "Электрометаллург" - Корпоративне видання "Электрометаллург" - Прес-служба - Дніпроспецсталь
Українська версіяРусская версияEnglish versionПошукМапа сайту
Газета "Электрометаллург" - Корпоративне видання "Электрометаллург" - Прес-служба - Дніпроспецсталь
КомпаніяСоціальна відповідальністьПродажіЗакупівліПрес-служба
Новини
Виставки та конференції
Контактна інформація
Інформаційні матеріали

Газета "Электрометаллург"

Заводська газета – невід'ємна частина Дніпроспецсталі. Це і не дивно, адже вони – ровесники. За півроку до першої плавки, 5 травня 1932 року, у світ вийшла газета "Сталинец", так тоді називалося наше корпоративне видання.

На жаль, роки військового лихоліття не зберегли перші випуски. У заводському музеї лише ксерокопії номерів, починаючи з 20 (82) за 1933 рік. А також перший післявоєнний випуск за 1954 рік. Свою нинішню назву газета отримала в січні 1957 року.

Перегортаючи пожовклі сторінки дніпроспецсталівської газети, відчуваєш, що і зараз, і багато років тому, в центрі уваги "Электрометалурга" були та залишаються люди, які пов'язали свою долю з вогняною професією. Їхня мужність та трудові успіхи, виробничі перемоги та невдачі – усе це знаходить відображення в нашій газеті. Можна сказати, що на сторінках газети тісно переплітаються людські долі та історія заводу.

Кожен випуск "Электрометаллурга" – це сторінка літопису Підприємства. Переглядаючи підшивку, можна побачити, як на заводі освоювалися нові марки металу, впроваджувалося сучасне устаткування, велася боротьба за якість, а найголовніше, формувався колектив Дніпроспецсталі.

За десятиліття свого існування газета, як і Підприємство, переживала зльоти і падіння. Сьогодні "Электрометалург" виходить кожного тижня на 8 шпальтах. Наклад видання ¬– 3700 екземплярів. Серед читачів не лише нинішні працівники Дніпроспецсталі, але і ветерани.

Лютий 25
PDFЗавантажити (10 Мб)