Тендери - Закупівлі - Дніпроспецсталь
Українська версіяРусская версияEnglish versionПошукМапа сайту
Тендери - Закупівлі - Дніпроспецсталь
КомпаніяСоціальна відповідальністьПродажіЗакупівліПрес-служба
Потреби
Неліквіди, відходи, послуги
Контактна інформація
Тендери

Для забезпечення відкритості та прозорості процесу закупівель Дніпроспецсталь проводить регулярні тендери. Детальна інформація знаходиться в цьому розділі сайту.

Якщо Ви зацікавлені взяти участь в тендері на постачання сировинних матеріалів, усі пов'язані з тендером питання ви можете обговорити за телефоном (067) 619 11 04.

Відповідно до правил проведення тендеру, ваша пропозиція приймається як остаточна і додаткові торги не проводяться. Просимо вас оформляти пропозиції відповідно до форми нашого запиту.

Копію комерційної пропозиції на участь в тендері в обов'язковому порядку направляти на e-mail:

nekhai.nik@dss.com.ua

 Інформацію про факти виробничої корупції, лобіювання інтересів контрагентів, непрозору процедуру конкурсного відбору постачальників товарів і послуг та інших порушень повідомляти в Управління економічної безпеки підприємства.

Контактна інформація Служби протидії корупції ПрАТ«ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ»:

тел.(061)283 36 23, e-mail: khitrin.vit@dss.com.ua

Контактна інформація Управління економічної безпеки:

Начальник Аналітичного відділу УЕБ Нехай Микола Вікторович

тел. (061) 222 36 65 е-mail: nekhai.nik@dss.com.ua

Секретар управління

тел. (061) 283 4021 e-mail: Secr_sb@dss.com.ua

Сподіваємося на ефективну співпрацю!

Тендери

ПрАТ «ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ» проводить тендер на виконання щоквартального технічного обслуговування установки мембранного знесолювання EW-300-17P (установка доочищення питної води).

ПрАТ «ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ» проводить тендер на проведення геодезії димових труб, 53шт. та підкранових балок, 2126 точок вимірювання

ПрАТ "ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ" проводить тендер на виконання поточних ремонтів спектрометрів Спектролаб 9, Спектролаб 7 фірми « SPECTRO Analytical Instruments GmbH & Co.KG » GmbH & CO.KG » Кльові, Німеччина.

ПрАТ "ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ" проводить тендер на виконання капітального ремонту мастильної системи типу "масло-повітря" з проведенням модернізації гідравлічних елементів та системи управління для змащення маятникових пилок №1,2 на прокатному стані "550"

ПрАТ "ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ" проводить тендер на виконання робіт з повірки трансформаторів струму, трансформаторів напругив умовах експлуатаціїбез демонтажу.

ПрАТ "ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ" проводит тендер на надання послуг з очищення резервуарів РЦВ-20 для зберігання трансформаторного масла

ПрАТ "ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ" проводить тендер на виконання капітальних та середніх ремонтів електричних машин у 2023 році