Статья - Новости КСО - Социальная ответственность - Днепроспецсталь
Русская версияEnglish versionПоискКарта сайта
Статья - Новости КСО - Социальная ответственность - Днепроспецсталь
КомпанияСоциальная ответственностьПродажиЗакупкиПресс-служба
Социальная защита
Здоровье и отдых
Экология
Новости КСО
Персонал
Контактная информация
ГодМесяц
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
22 Октября
Дніпроспецсталь підтримала свято спорту

marafon

Запорізький напівмарафон, що пройшов в цьому році вже втретє, зібрав понад 2 тисячі учасників. Палац культури Дніпроспецсталь розмістив головну сцену і екран, на якому транслювався хід змагань. На нього виводилася не тільки довідкова інформація, а й картинка зі стаціонарних відеокамер і квадрокоптерів, які супроводжували учасників на всьому протязі їх маршруту.

marafon1

Після урочистого відкриття, учасників та гостей чекала ранкова гімнастика, а потім – підготовка до старту. Тут зустрілися бігуни з Білорусі, Словаччини, США, Німеччини, Туреччини, Індонезії. А також наші земляки з усіх регіонів країни. Багато з них – професійні спортсмени, чемпіони України, Європи та світу, володарі олімпійських ліцензій. Але більшість, звичайно, прості городяни, які люблять спорт і намагаються активно проводити своє дозвілля.

marafon2

Серед учасників наші колеги – заступник Директора з економіки та бюджетів фінансово-економічної служби Підприємства Сергій Барабаш, відомий своєю активною спортивною позицією. В марафоні він брав участь вже не перший рік, і кожен раз покращував особистий результат.

Запрошуємо колег наступного року до корпоративного забігу.

Версия для печатиВерсия для печати