Условия тендера - Тендеры - Закупки - Днепроспецсталь
Русская версияEnglish versionПоискКарта сайта
Условия тендера - Тендеры - Закупки - Днепроспецсталь
КомпанияСоциальная ответственностьПродажиЗакупкиПресс-служба
Тендеры
Потребности
Неликвиды, отходы, услуги
Контактная информация

Условия тендера

Тендер на виконання робіт отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для нових джерел викидів ПрАТ «ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ»

Запрошуємо взяти участь у виконанні робіт з розробки документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для нових джерел викидів ПрАТ «ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ» на основі розділу проекту «Оцінка впливу на навколишнє середовище» по реалізації інвестиційного проекту «Реконструкція системи теплопостачання» та, у разі необхідності, проведення процедури оцінки впливу на довкілля.

Проектом передбачено встановлення на території підприємства окремих модульних котелень – блочних паросилових установок (БПСУ). Обладнання, що встановлюється, сертифіковане на території України, відповідає нормативним вимогам законодавства України та має поліпшені характеристики по викидам забруднюючих речовин в атмосферу. Паливом для котлів служить природний газ. Виробництво забезпечує групи споживачів в залежності від потреби тепловою енергією – парою, водою та теплофікацією. Димові гази від БПСУ передбачається відводити за допомогою індивідуальних димових труб (окремо від кожного котла у кількості 13 шт.) висотою 25м, діаметром 0,45м.

Пропозиції приймаються за адресою: 69008, м. Запоріжжя, вул. Південне Шосе 81 (з відміткою «ВОНС»).

Надаючи пропозицію, Ви підтверджуєте, що ознайомлені із загальними умовами закупівель, існуючими на нашому підприємстві, і погоджуєтесь з ними.

Відносно ознайомлення з проектною документацією, відвідування об’єкту звертатись до відділу охорони навколишнього середовища за наступними телефонами:

- Начальник відділу охорони навколишнього середовища Паннік Анатолій Миколайович 222-36-30;

- Начальник лабораторії захисту водного та повітряного басейнів Артюх Оксана Миколаївна 222-39-22.

Версия для печатиВерсия для печати